Bizi Takip Edin!

MİSYON & VİZYON

Ana Sayfa Kurumsal Misyon ve Vizyon

Değerlerinize Sahip Çıkıyoruz!

İş güvenliğini değer olarak benimseyip, güvenli davranış kültürünün oluşması, çalışanlarınızın tercihlerini güvenli davranıştan yana kullanmaları kaliteli iş sağlığı ve güvenliği hizmeti ile sağlanabilir.

Blue-Separator-Line-Image

Misyonumuz

Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının tüm işveren ve çalışanların hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu amaçla düzenlenen 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çevresinde tüm gereklilikleri sağlamak, bununla da yetinmeyip hizmetimizi sürekli geliştirip, kanunun getirdiklerinin de üstünde bir hizmet sunmaktır.

SEFA OSGB olarak; etik ilkelerimizden vazgeçmeden, güvenilir ve yüksek ahlak düzeyine sahip çalışanlarımızla en yüksek kalitede hizmet vermek, işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir ortam oluşturmak ve bunu sosyal sorumluluklarımızın da bilincinde olarak yapmak.

  • İş ve İşçi Sağlığı ile İş Güvenliği kültürünün oluşması için çaba sağlayan;
  • Bu alanlarda standartları belirleyen;
  • Çalışmaları ile sektöre öncülük yapan ülke çapında referans bir firma olmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz

İş sağlığı ve güvenliği denildiği zaman akla ilk gelen isim olmak, verdiğimiz tüm hizmetlerde sektörde yeni ufuklar açmak, ülkemizdeki iş kazaları ve meslek hastalığı oluşumunu ve bunlara bağlı ölümleri Avrupa’daki oranlarında altına düşürmek ve tüm işyerlerinde sürdürülebilir bir iş sağlığı ve güvenliği kültürü oluşturmaktır.

  • İşyerleri başta olmak üzere toplumun her kesiminde İş ve İşçi Sağlığı ile İş Güvenliği kültürünün oluşmasına katkıda bulunmak.
  • İşverenlere İş Sağlığı ve Güvenliği alanındaki yasal yükümlülüklerle ilgili olarak bilgilendirmek ve danışmanlık hizmeti vermek.
  • Sağlıklı bir çevre oluşumuna katkıda bulunmak.
TEKLİF AL!

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak, teklif almak için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

TEL: 0 232 400 37 37